Obvestilo o prometni zapori občinskih cest v bližini stanovanjske soseske Momento

Obveščamo vas, da bo gradbeno podjetje Grafist d.o.o. v ponedeljek, 1. 7. 2024, pričelo z gradbenimi deli, in sicer izvedbo meteorne in fekalne kanalizacije stanovanjske soseske Momento v Izoli.

V času gradbenih del bodo na spodaj navedenih občinskih cestah postavljene ustrezne prometne zapore:

• popolna zapora javne poti (JP 641870), odsek Cesta v hrib – Oljčna ulica,
  • popolna zapora lokalne ceste (LC 140010), odsek Cesta v Jagodje – križišče Jagodje,
  • delna zapora zbirne mestne ceste (LZ 141020), odsek Južna cesta.

Ustrezna prometna zapora občinskih cest bo postavljena skladno po izdanem dovoljenju: Odločba št. 371-167/2024-5 z dne 6. 6. 2024.

Gradbena dela bodo trajala predvidoma do 16. 9. 2024.

Vse udeležence v prometu in pešce prosimo za strpnost ter dosledno spoštovanje prometne signalizacije in odredb pristojnih služb za urejanje prometa.